لیپولیز لیپولیز

کرایو لیپولیز

کرایولیپولیز یک پیشرفتی است دارای تاییده ی سازمان جهانی غذا و دارو و روشی است که در حذف چربی و سلول های چربی تاثیر گذار است و نتیجه های موثری در ضمینه ی کاهش بافت و سلول های چربی در محل درمان می گذارد . کرایولیپولیز به دلیل استفاده از فناوری سرما به همراه خلا و فشار منفی وکیوم برای کاهش اندازه چربی , از بین بردن سلول های چربی , کم بودن جلسات (طی یک جلسه) و عدم برگشت آن از بقیه روش های درمانی متمایز ساخته است.

لیپولیز

اگر قصد کم کردن سایز در مدت زمان کمی را دارید :

ناحیه شکم: اگر بزرگ بودن شکم و پهلو ها , متناسب نبودن ران ها و بازو ها شمارا ناراحت و موجب آزارتان می شود این مطلب به شما برای گونه های اضافه وزنی که گرفتار آن هستید و دنبال راهی ساده و ارزان برای از بین بردن آن می گردید کمک می کند.

دو نوع چربی در بدن ما وجود دارد

سلولیت ها شامل خصوصیاتی از جمله موارد زیر هستند :

این چربی ها دارای خصوصیاتی از جمله موارد زیر هستند:

کرایولیپولیز چیست؟

در کرایولیپولیز یه قسمت تحت درمان حداکثر 2 سانتی متر گرما می دهند تا گلیسیرید های داخل بافت چربی به کریستال تبدیل شوند همین کار باعث می شود تا گلبول های سفید چربی ها را به عنوان جسم خارجی معرفی کرده و آن را هضم کند . در کشور مان بر خلاف تصور تعدادی از متخصصین و پزشکان کریستاله شدن تری گلیسیرید ها در دمای زیر 7+ اتفاق می افتد پس به زیر صفر رسیدن دما باعث ایجاد نتایج بهتری نمی شود . در کرایولیپولیز تعداد سلوا های چربی کم می شود . بین 12_4 سانتی متر سایز کم میشود یا یک بار کرایولیپولیز انجام دادن . با گرید پایین در کبد های چرب می توان کرایولیپولیز کرد . در صورت استفاده از دستگاه های کرایولیپولیز استاندارد کرایولیپولیز راهی بی خطر است .