لیپولیز لیپولیز

نحوه ی عملکرد لیپولیز

لیپولیز روشی کم تهاجمی برای لاغری محسوب می شود که نتایج قابل مشاهده ای به جای می گذارد . با توجه به اینکه لیپولیز با استفاده از انرژی گرما عمل می کند ، اثر سفت کننده نیز بر روی پوست می گذارد و از ناهموار شدن پوست نیز جلوگیری می کند . در ذیل به موضوع نحوه ی عملکرد لیپولیز می پردازیم . نحوه ی عملکرد لیپولیز به صورت زیر می باشد : برای انجام تکنیک لیپولیز از اشعه ی لیزر استفاده می شود اما هیچ خطری فرد مورد درمان را تهدید نخواهد کرد . با کمک این روش می توان چربی های نقاط مختلف بدن نظیر دست ها ، سینه ، گردن ، شکم و .. را حذف نمود . روش لیپولیز منجر به فروپاشی غشای سلول های چربی شده و چربی ها را به صورت مایع در می آورد که به راحتی قابل تخلیه می باشند .

لیپولیز

مزایای استفاده از روش لیپولیز :

افراد مناسب برای لیپولیز :

افرادی که در نواحی بدن خود دارای چربی های انباشته شده می باشند که حتی با کمک رژیم غذایی و ورزش هم رفع نمی شوند ، افراد مناسبی برای لیپولیز به شمار می آیند . البته کسانی که به عارضه های گفته شده در زیر مبتلا هستند ، کاتندید مناسبی برای لیپولیز محسوب نخواهند شد .

تمام افرادی که قصد استفاده از روش لیپولیز دارند بایستی حداقل 18 سال سن داشته باشند اما محدودیت سنی حداکثر برای این عمل وجود ندارد .