لیپولیز لیپولیز

نحوه ی جراحی دستگاه لیزر لیپولیز

اگر جزو متقاضیان روش لیزر لیپولیز هستید، مطلب ها و نکته های گفته شده در این سایت می تواند به شما کمک کند تا چگونگی لاغری با این دستگاه را بدانید و همچنین دریابید برای استفاده از این دستگاه باید چه شرایطی داشته باشد. ( نحوه ی جراحی دستگاه لیزر لیپولیز )

لیپولیز

چاقی به تنهایی از نظر پزشکان بیماری به حساب نمی آید ولی مشکلاتی که با تجمع چربی در بدن به وجود می آید سبب می شود تا بیماری های زیادی همانند، انواع دیابت های، چربی خون، قند خون ، گرفتگی اعضلات و ... در فرد ایجاد شود که همین بیماری ها باعث شده است تا چاقی جزو پنجمین علل مرگ باشد. بعضی از افراد از زمان کودکی دچار چاقی بوده اند که در همچین شرایطی گفته می شود فرد چاقی ارثی دارد، گاهی برخی از افراد با پر خوری و همچنین کم تحرکی سبب می شود تا چربی ها در بدن رسوب کنند که از بین بردن آن ها کار دشواری می باشد. مشاوره : از نظر پزشکان جلسه ی مشاوره ی حضوری می تواند به بیمار کمک کند تا خواسته های خود را با پزشک در میان بگذارد و همچنین پزشک نیز اطلاعات مربوطه را در اختیار بیمار قرار دهد. در جلسه ی مشاوره ی حضوری ، پزشک اطلاعاتی همچون بیماری های خاص، مصرف داروهای خاص و جراحی قبلی را از بیمار دریافت می کند و همچنین نیاز است قبل از استفاده از دستگاه برای لاغری، فرد بیمار از نظر میزان چربی مورد بررسی قرار گیرد، تا در صورت نداشتن شرایط روش دیگری را برای رفع چربی انتخاب کند. در ابتدا قبل از این که بحث نحوه ی جراحی دستگاه لیزر لیپولیز را شروع کنیم، توضیح کوتاهی درباره ی این دستگاه خواهیم داد.

دستگاه لیزر لیپولیز :

این دستگاه در چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از بیماران قرار گرفته است که در 13 اکتبر 2006 در سازمان غذا و دارویی کشور آمریکا به ثبت رسیده است. دستگاه لیزر لیپولیز جزو تکنیک های پیکرتراشی می باشد که نحوه ی استفاده از آن را در ادامه توضیح داده ایم.

نحوه ی جراحی دستگاه لیزر لیپولیز :

در ابتدا جراح ،ناحیه ی مورد نظر را تحت بی حسی قرار می دهد و پس از بی حسی کار دستگاه شروع خواهد شد. دستگاه لیزر لیپولیز که یک فیبر نور لیزری می باشد، وارد بافت های چربی می شود و با تابش اشعه ی لیزر سبب تخریب و به مایع در آمدن چربی ها می گردد. این چربی ها گاهی اوقات جذب بدن و گاهی نیز به واسطه ی مکش ضعیف از بدن تخلیه می شود. دستگاه لیزر لیپولیز در یک جلسه به مدت 3 ساعت کار خود را به اتمام می رساند.