لیپولیز لیپولیز

مزایای کرایو لیپولیز

کرایو لیپولیز یک روش غیر تهاجمی است که چربی و سلول های چربی را در محل تحت درمان حذف می کند ، یکی از مزایای کرایو لیپولیز کاهش سایز به روش سرما است . آن چه کرایو لیپولیز را از روش های درمانی دیگر متمایز میسازد و به مزایای کرایو لیپولیز می افزاید ، حذف سلول های چربی ، تعداد جلسات کم (یک جلسه ) ، غیر قابل بازگشت بودن ، غیر تهاجمی بودن این دستگاه با تکنولوژی سرما بوده . در کم ترین زمان به سایز ایده آل خود برسید ! اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که از نامتناسب بودن شکم ، پهلو ، ران و بازو خود رنج می برید و تا به امروز با تبلیغات و روش های غلط رو به رو شده اید ، مطالب زیر می تواند به شما و تصمیمتان برای انتخاب کاهش سایز کمک کند .

لیپولیز

کرایو لیپولیز و مزایای کرایولیپولیز :

کرایو لیپولیز ناحیه ی تحت درمان را به عمق 2 سانتی متر در معرض گرما قرار می دهد تا گلیسیرید های موجود در بافت چربی به کریستال تبدیل شود . در کرایو لیپولیز حجم چربی کم نمی شود ، بلکه تعداد چربی آن ناحیه کم خواهد شد . به وسیله ی این دستگاه در طی یک روز می توانید 4 تا 12 سانتی متر سایز کم کنید . دستگاه کرایو لیپولیز به افرادی که دچار کبد چرب هستند این امکان را داده است ، تا بتوانند با عمل جراحی ،چربی های اضافه ی خود را خارج کنند . این دستگاه بی خطر بوده و هیچ گونه عارضه ای به همراه ندارد .

نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید :

برای آن که نتیجه ی عمل را بعد از گذشت یک ماه به خوبی مشاهده کنید باید توجه داشته باشید که استفاده از مشروبات الکلی و کم خوابی مدت زمان اثر را طولانی می کند . توجه داشته باشید وقتی از چربی های پوست شما به مقدار 2 سانتی متر خارج می شود ، پوست شل و آویزان خواهد شد ، با استفاده از دستگاه اندرمولوگ می توانید شلی پوست را بر طرف کنید . افرادی که فعالیت گلبول های سفید آن ها کم است ، نمی توانند از این دستگاه استفاده کنند .