n"> لیزرلیپولیز برای لاغری| لیپولیز | عمل لیپولیز| لیزر لیپولیز
لیپولیز لیپولیز

لیزرلیپولیز برای لاغری

لیزرلیپولیز برای لاغری ، یک روش با کمترین شدت تهاجم برای از رفع و تخلیخ چربی های دائمی است که چربی های برخی اندام های بدن که چربی های موضعی دارند را برطرف می کند . در لیزرلیپولیز برای لاغری از انرژی لیزر بهره گیری می شود و با این عملکرد ظاهر بدن زیبا شده و تناسب اندام حاصل می گردد . لیزر لیپولیز باعث گسستگی و تخریب غشای سلول های چربی می شود و بافت های چربی را به صورت امولوسیون در میاورد که پس از آن به راحتی قادر خواهیم بود تا با کمک لوله مخصوص آن را از بدن بیمار تخلیه کنیم .

لیپولیز

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای انجام لیزرلیپولیز می باشند ؟

اگر که شما در بدن تان حجم هایی از چربی دارید که با کمک ورزش های مربوطه و رژیم های غذایی سخت ، قادر نبودید تا از آن ها رها شوید ، انجام لیزرلیپولیز به شما پیشنهاد داده می شود .

کدام افراد نمی توانند از لیزرلیپولیز برای لاغری استفاده نمایند ؟

کلیه کسانی که تصمیم دارند برای عمل لیزرلیپولیز اقدام نمایند ، لازم است تا حداقل 18 سالشان تمام شده باشد ، ولی برای حداکثر سن ، محدودیتی لحاظ نشده است ، اما این که انجام لیزرلیپولیز برای یک فرد مناسب است یا خیر ؛ در جلسه مشاوره رایگانی که برای شما گذاشته می شود مورد ارزیابی بررسی قرار خواهد گرفت .

شیوه انجام لیزرلیپولیز برای لاغری به چه صورت است ؟

در لیزرلیپولیز ، کانولای خیلی ظریفی که دارای فیبر نوری می باشد ، را داخل پوست منطقه مشخص شده وارد نموده و کانولا با انرژی لیزری که به سلول های چربی انتقال می دهد ، منجر به تخریب آن ها خواهد شد . این لیزر باعث تحریک پوست ، به منظور تولید کلاژن خواهد شد که با بالا رفتن تولید کلاژن ، پوست سفت و کشیده خواهد شد .