لیپولیز لیپولیز

فیلم عمل لیپولیز

این روز ها یکی از دغدغه فکری ها چاغی می باشد به همین دلیل افراد به دنبال راهی مناسب برای ازبین بردن چربی های بدن و رسیدن به تناسب اندام هستند که یکی از این راه ها لیپولیز می باشد. لیپولیز روشی است با حداقل تهاجم که موجب ازبین بردن چربی های بدن به صورت دائمی می گردد. لیپولیز به روش های زیر انجام می شود : مزوتراپی : به کمک تزریق مواد داخل بافت چربی انجام می گیرد. اولتراسونیک : به کمک امواج صوتی انجام می شود. لیزر لیپولیز : به کمک لیزر انجام می شود. این روش برای افرادی طراحی شده است که ازبین بردن چربی و لاغری در محلی، برای آن ها سخت باشد. محل هایی مانند پهلو ها، شکم ، بغل ران، باسن و ... . معیار های انتخاب بیمار برای انجام لیپولیز حجم چربی : حجم چربی در افراد متفاوت است، افرادی که ضخامت چربی در زیر پوست شان تا 6 سانتی متر است می توانند از این روش استفاده کنند. وضعیت پوست : افرادی که افتادگی خفیف تا متوسط پوست دارند کاندیدای مناسبی برای انجام لیپولیز می باشند. افرادی که افتادگی وسیعی دارند، لیپولیز به تنهایی در آن ها پاسخگو نمی باشد. وضعیت قوام جداره شکم : افرادی که جداره شکم شان شل می باشد نمی توانند لیپولیز را به تنهایی استفاده کنند، توصیه می شود از ابدومینوپلاستی به همراه لیپولیز استفاده کنند تا به نتیجه ی دلخواه برسند.

هزینه لیزر لیپولیز

هزینه ی لیپولیز متغییر است. بیمه این روش درمانی را پوشش نمی دهد و هزینه ی آن را پرداخت نمی کند. هزینه ی انجام این روش بنا به دلایل خاص پزشکان متفاوت است.

لیپولیز

کاندیدای مناسب لیپولیز

افرادی که چربی های بدن خود را با ورزش کردن و رژیم غذایی نتوانسته اند ازبین ببرند کاندیدای مناسب برای انجام لیپولیز هستند. افرادی که عارضه قلبی ، دیابت نوع A ، سرطان دارند نمی توانند از لیپولیز استفاده کنند.

فیلم عمل لیپولیز

یک لوله ی مخصوص کوچک به اندازه ی یک سوزن که دارای یک فیبر لیزری می باشد وارد پوست می گردد. این سوزن انرژی لازم را به بافت های چربی می رساند و باعث تخریب آن ها می شود. تمامی این فعالیت ها در فیلم عمل لیپولیز که در ادامه مقاله وجود دارد قابل مشاهده است .